HAKKIMIZDA

Dünyanın farklı bölgelerine üretim sağlayan AKRONEX International, birçok ülkede bulunan yetkili temsilcileriyle iletişim ve üretim ağını genişletmeye devam etmektedir.

0
TEMSİLCİLİK
0
REFERANS
0
ULUSLARARASI HİZMET

AKRONEX International Yangın Mühendislik A.Ş

AKRONEX International 2007 yılında kurulmuş olup, teknoloji çağının vazgeçilmezi haline gelmiş olan yangın sektöründe faaliyet göstermektedir.

“Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri” konusunda uzmanlaşmış olan şirketimiz, bilgi çağının gerekliliği olan ar-ge çalışmalarına önem vermekle birlikte, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, uluslararası kaliteye ve onaylara sahip en güncel ürünlerle hizmet üretimi sağlamayı ilke edinmiştir.

Dünyanın birçok bölgesine üretim sağlayan AKRONEX International, farklı ülkelerdeki toplam 16 temsilcisiyle iletişim ve üretim ağını genişletmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

AKRONEX International, Ulusal ve Uluslararası standartlardaki üretimini sürekli hale getirmek üzere ar-ge çalışmalarına yatırım yaparak, sürekli inovasyon düşüncesiyle doğa dostu ürünler üretmeyi ilke edinmiştir.

VİZYONUMUZ

Uluslararası alanda iletişimi güçlenen markamızın tanıtımını tam anlamıyla sağlayarak, Otomatik Yangın Söndürme Sistemleri üretiminde Türkiye’nin lider üretici firması olmak ve dünya standartlarındaki markalarla yarışır hale gelmek.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Firmamız;

  • Kalite yönetim sistemimizin  entegre ISO 9001, ISO 140001 ve ISO 450001  standartlarının  gereklerini yerine getirecek şekilde üretim, AR-GE ve hizmet süreçlerinin  dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi,
  • Kalite yönetim felsefesini esas alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması,
  • İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi,
  • Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda tüm süreçlerimizdeki verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi,
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yönetmeyi ilke edinmiştir. Kalite yönetimi konusunda sektöründe öncü olmak için bu alandaki  çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.